.
Sun Floral School Farkıyla Masa Arajmanları

Doğayla insanı buluşturan okulumuz bu yıl çok daha eğlenceli, çok daha görkemli bir yılbaşı paketi hazırladı. Önceliğimiz masa aranjmanları… neler, neler yok ki bu pakette?

Çiçekler… sadece hayatımızın en değerli köşelerinde yer alan süslerimiz değil manevi duygularımızı törpüleyen harika nesneler… masa çiçekleriyle bulunduğunuz mekanı sihirli kokularla doldurmak istemez misiniz? Ofisinizdeki kurumsal kimliğinizle uyum içerisinde olacak masa aranjmanlarıyla çalışanlarınızın ruhuna hitap edeceksiniz. Görsellik bakımından müşterilerinizi büyülerken zarifliği ile de akıllarda kalacaksınız. Özellikle beyaz ve tonlarında çiçeklerle hazırlayacağımız masa aranjmanları yılbaşı kutlamalarınızda olmazsa olmazınız olacak.

Çalışanlarınızla birlikte yoğun bir yıl geçirdiğinizin farkındayız. Gelecek yıla moral ve motivasyon bakımından hazırlanmak istiyorsanız yılbaşı paketimiz tam size göre. Unutmayın çalışanlarınız mutlu oldukça, verimi artacak, gülümseyen müşterilerinizle birlikte işyerinizdeki huzuru hissedeceksiniz.

Bunun için büyük ve pahalı organizasyonlara gerek yok. Çalışanlarınızla yapacağımız çiçekçilik eğitimi yeterli olacaktır. Yılbaşı kutlamaları bunun için neden ilk adım olmasın? Bunun için çok gösterişli ve pahalı süslemelere gerek kalmadan ofisinizde veya kurumunuzda yapacağınız birkaç değişiklik yeterli olacaktır. Ofisinizdeki birkaç masaya yapacağımız aranjman ve köşede duran küçük bir çam ağacı ve süslemeleriyle ekonomik bir fiyatla güzel bir yılbaşı eğlencesi sizi bekliyor.

Sun floral school olarak bu yılbaşında da yaşama dokunuyoruz. Sosyal sorumluluğun bilincinde olarak bizimle bir saatini bile geçirmiş herkesi bu etkinliklerimizde görmeyi hedefliyoruz. Bizim gibi hassas ve fikri olanların katılımını sağlamak isteyenlerin sitemizde görüş bildirecekleri bir alan var. “sende katkı sağlamak ister misin?” Diye soruyoruz. Yıl içinde de keyifli işler ve projelere imza atmak istiyoruz. Bu sizin ve çalışanlarınız için önemli bir motivasyon kaynağı. İnanıyoruz ki sizlerin ilgisiyle çok daha güzel işlere birlikte imza atacağız.

Masa aranjmanı

Krizantemler, mini ananaslar, güller, kasımpatılar... Mis kokulu bir yılbaşı geçirip ekibinizle birlikte biraz olsun stresten uzaklaşmak ve çiçeklerin zarif ömürlerine dokunmak ister misiniz?

Unutmayın ki aralık ayının son günlerinde kutlamalar yapmak bir eski bir türk âdetidir. Eski türklerde yerin göbeğinden göğe kadar bir ağaç tasavvur edilirdi. Buna “hayat ağacı” denirdi. 22 aralık'ta günlerin yeniden uzamaya başlaması özellikle çiçeklerle kutlanırdı. "yeniden doğuş bayramı" olarak kutlanan bu bayramda aileler toplanır, büyükler ziyaret edilir, özellikle yoksullara ziyafet verilirdi. Güzel elbiseler giyilerek hediyeleşilirdi. Bu adet türkler yoluyla avrupa'ya geçti. İznik konsili'nde bu adet isa'nın doğuşu olarak kabul edilince bu bayramı hıristiyan âlemi de kutlamaya başladı.

Sen de ilk yeni yıl hediyem harika bir masa aranjmanı olsun diyorsan doğru yerdesin.

Güzel bir haber de verelim. Ülkemizde çiçek tasarımının öncü markası sun floral school, türkiye’nin ilk ve en büyük yeni yıl alışveriş sokağı'na renk katacak ve 23 aralık'ta atatürk havalimanı winter wonderland alışveriş sokağı’nı dekore edecek olan atölyelerimizle sizlerle olacağız.

Haydi sizler de sun floral school önlüklerinizi giyip, kendinizi doğaya bırakın ve doğanın bize sunduğu nimetlerden faydalanarak yeni yılın keyfini çıkartın.

 

Projen Mi Var?
Sosyal sorumluluk projeleriyle insana, doğaya katkı sağlamak için öneri ve projelerin varsa
İletişime Geçin
F316640AA97375B020D3B7569A43411B