.
Amaçlarımız

DOĞAYI HEDİYE ET!

Sun Floral School ailesi olarak şehir hayatının sizleri ne kadar yorduğunun farkındayız. son yıllarda bu keşmekeşe dayanamayıp işlerinden istifa eden ve doğanın içinde yaşamaya dönenlerin hikâyesi her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ya gidemeyenler?       

Gidemeyen herkes için üstünde kocaman harflerle “doğa” yazan bir reçete geliştirdik. Sizi iş görüşmelerinden, toplantılardan, saatlerce ilerlemeyen trafikten, uzayıp giden kuyruklardan, çalan telefonlardan ve kalabalık yerlerden biraz olsun kaçırmak istiyoruz. 

Ait olduğunuz toprağa dönmenizi ve yeşilin ne kadar çok tonu olduğunu görmenizi istiyoruz. 

Yediden yetmişe her yaş grubunu doğayla buluşturmak ve içinizde bir yerlerde saklı duran yaratıcılığı bitkilerle uyandırmak istiyoruz.Bir bitkiyi yeşertmenin, onu doğaya hediye etmenin keyfini yaşamanızı istiyoruz. 

Doğayı köşeye sıkıştırıp her yeri kaplayan şehir hayatıyla uzlaşmak ve ikisinin bir arada olabileceğini herkese anlatmak istiyoruz. 

Neredeyse hiç ağaç görmeden büyüyen çocuklarımıza doğanın kıymetini göstermek ve onların da doğaya gereken değeri verdiğini görmek istiyoruz. 

Benzer hayaller kuruyorsanız, sizi kuralların ve sınırların olmadığı, ilhamını hayallerden alan Sun Floral School'a davet ediyoruz. Diğer markamız olan Sun Floral Project'de ise otel, alışveriş merkezi ve şirket binalarında mekana özel imza niteliğinde yaratıcı çalışmalar yapıyoruz.

Bu çalışmalarla mekana yumuşak bir dokunuş katıyor, ortamdaki ses kirlilğini azaltıyor ve mekana başka yerde bulunamayacak özel bir iz bırakan işler üretiyoruz. Yapay, canlı ve şoklanmış bitkilerle çalıştığımız bahçe projelerimiz, hayal kurmak, üretmek ve yeşertmek isteyen tüm doğa tutkunlarına açık!

Projen Mi Var?
Sosyal sorumluluk projeleriyle insana, doğaya katkı sağlamak için öneri ve projelerin varsa
İletişime Geçin
F316640AA97375B020D3B7569A43411B