Amaçlarımız
Amaçlarımız

Şehirlerde büyümüş bir ekip olarak şehir hayatının bizleri ne kadar yorduğunun farkındayız. Son yıllarda bu keşmekeşe dayanamayıp işlerinden istifa eden ve doğanın içinde yaşamaya dönenlerin hikâyesi her yerde karşımıza çıkıyor. Peki ya gidemeyenler?

            Biz de ekip olarak o gidemeyenlerdeniz. Bu yüzden gidemeyen herkes için üstünde kocaman harflerle “DOĞA” yazan bir reçete geliştirdik. Sizi iş görüşmelerinden, toplantılardan, saatlerce ilerlemeyen trafikten, uzayıp giden kuyruklardan, çalan telefonlardan ve kalabalık yerleden biraz olsun kaçırmak istiyoruz.

            Ait olduğunuz toprağa dönmenizi ve yeşilin ne kadar çok tonu olduğunu görmenizi istiyoruz.

            Yediden yetmişe her yaş grubunu doğayla buluşturmak ve içinizde bir yerlerde saklı duran yaratıcılığı bitkilerle uyandırmak istiyoruz.

            Bir bitkiyi yeşertmenin, onu doğaya hediye etmenin keyfini yaşamanızı istiyoruz.

            Doğayı köşeye sıkıştırıp her yeri kaplayan şehir hayatıyla uzlaşmak ve ikisinin bir arada olabileceğini herkese anlatmak istiyoruz.

            Neredeyse hiç ağaç görmeden büyüyen çocuklarımıza doğanın kıymetini göstermek ve onların da doğaya gereken değeri verdiğini görmek istiyoruz.

            Benzer hayaller kuruyorsanız, sizi kuralların ve sınırların olmadığı, ilhamını hayallerden alan Sun Floral School'a davet ediyoruz. Bahçelerimiz, hayal kurmak, üretmek ve yeşertmek isteyen tüm doğa tutkunlarına açık!

SENDE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİN?
Projen mi var?
Sosyal Sorumluluk Projeleriyle insana,
doğaya katkı sağlamak için öneri ve projelerin varsa...
İLETİŞİME GEÇ