.
Ekibimiz
Nagihan ALTAY
Nagihan ALTAY
Creative Director / Kurucu

Doğadan çiçekler ve hatta yosunlar toplayarak aranjmanlar çalışan bir annenin kızı. Dolayısıyla daha çocukken, ormanlara dalıp en güzel çiçeği bulmanın yollarını keşfetmiş bir doğa kaşifi.
Ancak profesyonel iş hayatı bahçelerin biraz uzağına düşer. Lisede aldığı grafik tasarım eğitimin ardından üniversitede resim-heykel okur ve kendini reklamcılık sektöründe bulur. 15 yıla yayılan tecrübesinin ardından kendi ajansını kurmaya karar verir ve “Dew Panda Brand & Communication”ı kurar.
Kreatif direktörlüğü yapan Nagihan, asıl benliğini tasarımlarını farklı yerde görürken ve insanları mutlu ederken bulduğunu fark etmiştir. Daha çok insana ulaşabilmek ve mutlu edebilmek için 2016 yılında Sun Floral School'u kurmuştur.

Saliha KARAKUŞ
Saliha KARAKUŞ
Yönetici Asistan
Samimiyetle yoğrulmuş her şeyi seven Saliha, Sun Floral School'unda içtenliğine tav olmuştur. Aslında çoğumuz gibi bambaşka bir meslek icra etme yolundayken yolu bir tanıtım da Nagihan'la kesişmiş ve bir daha kopmamıştır.
Lisede sosyal bilimlerin farklı dallarıyla tanışıp, üniversitede işletme İngilizce Bölümüyle kendini harmanlamıştır. Sanata ve çeşitli dallarına ilgisi yoğun olan Saliha tiyatroya da gönül vermiştir.
Sun Floral School'da yönetici asistanlığı yapmaktadır ve eğitim biriminde yer almaktadır.
Rıza YILMAZ
Rıza YILMAZ
Sahne Dekor | Web Developer

Hayatın tüm gerçekliği onunla tanışmış, o da her birinden bir parçayı alıp ceplerine doldurarak yürümüş. Ceplerindekiler ve ellerindeki beceriler kendisine yol ve meslek olmuş.
Murat Efe Prop House’da sahne tasarımcılığına adım atmış. Değerli hocamız Ahmet Murat Efe’nin çırağı olmuş.
Tasarımcılık yolunda kendini yeni çağ normlarına uygun şekilde geliştirmek adına web ve arayüz tasarımlarında uzmanlaşmayı seçen Rıza önemli projelerde yer almış.
Sun Floral School'la Balat sokaklarında bir fincan kahve ve koyu bir sohbetle kesişti yollarımız ve o gün bu gündür de ayrılmıyor. Rıza şimdi ailemizde Sahne Tasarımcısı ve Web Geliştiricisi olarak yer alıyor.

Oktay COŞKUN
Oktay COŞKUN
Pazarlama & Finans

Pozitifliğin ve gülümsemenin her şeye bedel olduğunu düşünen Oktay’ın Sun Floral School ile tanışmasına Saliha vesilesi olmuştur. Oktay, Beslenme ve Diyetetik okuyarak Diyetisyen olmuş, ardından Moda Tasarım ve Aşçılık bölümlerini de bitirip eğitime her koldan sarılmıştır. Sadece okumak için değil sevdiği şeyleri yapabilmek, ilgilendiği alanlarda uzman olabilmek için eğitime önem vermiştir. Üniversite hayatı boyunca kendiyle yarışan biri olarak Oktay, kulüplerde aktif rol almış, beslenme ve Diyetetik kulüp başkanlığı yaparak sayısız etkinlik düzenlemiştir. Sanata ve tiyatroya olan sevgisi sahne korkusunu yenmesini sağlamış ve 4 yıl boyunca Tiyatro yapmıştır.
Şu anda Sun Floral School ailesinde Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak çalışmaktadır. İşi kabul etmesinin en önemli nedeni Sun Floral School’un vizyonunu beğenmesi ve okulun büyülü havasına kapılmasıdır. Oktay çiçeklerin mutluluk yaydığını, insanı da mekanı da güzelleştirdiğini ve hayatın her yerinde çiçeğin olabileceğini düşünmektedir. Oktay başarının temelini disiplin, saygı, sevgi ve eğlenmeden geçtiğime inanmaktadır. Hepsinin yeri, zamanı ve kalıbı olduğuna inanan, biri bile olmayınca çarkların dönmediğini düşünüp, hayatını bu 4 temel kavramla anlamlandırmıştır.

Projen Mi Var?
Sosyal sorumluluk projeleriyle insana, doğaya katkı sağlamak için öneri ve projelerin varsa
İletişime Geçin
F316640AA97375B020D3B7569A43411B