.
Borusan Çalışanlarıyla Frida Kahlo Workshopunda Buluştuk

Sun floral school olarak motivasyonu insanın kendine duyduğu saygı olarak görüyoruz. Bu yüzden kurumsal firmalara ayrı bir değer vererek çalışanların motivasyonunu arttırmak için çiçekçilik eğitimi veriyoruz.

Evet, siz bize gelmiyorsunuz, biz size geliyoruz.

Borusan’la frida kahlo çiçekleri

Dünya çapında çelik ve lojistik alanlarında distribütörlükleri olan borusan firması çalışanlarının motivasyonuna önem veren profesyonel bir şirket. Biz de borusan’ın çalışanlarını dinlendirmek ve motivasyonlarını arttırmak için frida kahlo çiçekleri workshopunda buluştuk.

Biz bunu her firma için yapıyoruz. Referansımız da büyük yerden. Mevlana’nın “insanı yaşat ki kurumunuz yaşasın!” Sözüne göre hareket ediyoruz. Çalışanlarınızın daha verimli çalışmaları için etkinlikler düzenlerken bu amaca yönelik anlaşmalı kurumlarla motivasyon partneri olarak çalışıyoruz. Firmamızın vizyonuna ve hedeflerine öncelik vererek kuruma özel en doğru, en taze ve en uygun fiyatlı çiçek eğitimi programı hazırlıyoruz.

Bunun son örneği olarak ülkemizin uluslararası markası olan borusan firması ile çalıştık, kurum çalışanlarına temel çiçekçilik kursu ile ilgili teknik bilgiler verdik. Katılımın yoğun olduğu kursumuzda uzmanlarımızın eşliğinde terrarium eğitimi ve masa başı aranjman çalışmalarına ilişkin tasarım fikirleri geliştirdik. Değerli borusan çalışanları ve yöneticileri eğitim sırasında çok eğlendiklerini de ifade ettiler, yaratıcı ve özgün çalışmalarımızla kurum çalışanlarını önemsediğimizi göstermekten gurur duyduğumuzu belirtmeden geçemeyeceğim.

Bu etkinliğimizle şunu bir daha ispatladık ki ofis çiçekleri çalışanları motive ediyor, stresi azaltıyor. Çünkü kurumsal kültürü yansıtmanın en şık yollarından biri de çiçeklerin diliyle konuşmaktır. Kafeterya, yönetici odaları, toplantı odaları çiçeklerle, kurum vizyonunuza özgü bir kimlik kazanıyor. Bunun bilincinde olarak çalışma ortamlarında şıklık ve ferahlık hissi uyandırdığımızı söylemeliyim. Yaptığınız işe ve çalışanlarınızın psikolojisine uygun tasarımlar hazırlamak bizi de memnun ediyor.

Peki sun floral okulunda kurumsal faaliyetler neden önemli?

Amacımız çalışanlarınızın firmayla olan bağını kuvvetlendirmek. Çözüm ortağınız olan çalışanlarınızın daha huzurlu daha keyifli ve her şeyden önemlisi verimli çalışmalarını temin etmeyi arzuluyoruz.

Her firmaya göre özel çözümler üreterek güzel ülkemizin ekonomik gelişmesine bir parça katkıda bulunmak bizim için bir onurdur.

Çözüm ortaklarınıza yönelik faaliyetlerimiz sayesinde çalışanlarınız yeni hobiler edinirken bu terrarium eğitimi kurum içi ilişkilerini geliştiriyor, konuşup tartışabilecekleri ortak bir uğraş ediniyorlar. Etkinliklerimizle iş hayatının yoğun stresini azaltmanın keyfini yaşıyorlar. Çeşitli faaliyetlerimizle çiçek atölyeleri kurabilir, terrarium tasarımları kurarak ekip çalışması oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınızın el emeği, göz nuru ürettiklerini kurumunuzda sergileyebilir, ziyaretçilere hediye edebilirsiniz. Grup workshoplarının yanı sıra çiçekle ilgili her türlü etkinliği proje ve hedeflerinize yönelik olacak şekilde beraber tasarlayabiliriz.

Kurumunuzda büyük bir zevkle düzenleyeceğimiz çiçek sepeti terrarium ve sosyopix eğitimimizden memnun kalacaksınız.

Eğer siz de çalışanlarınızı mutlu etmek ve daha fazla kazanmak istiyorsanız bütçenize uygun çiçek eğitimi için doğru yerdesiniz.

Sun floral’ı arayın, iş prensiplerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri beraber belirleyelim.

Projen Mi Var?
Sosyal sorumluluk projeleriyle insana, doğaya katkı sağlamak için öneri ve projelerin varsa
İletişime Geçin
F316640AA97375B020D3B7569A43411B